Vítejte na mém blogu. Najdete zde mé ohodnocení knih,které jsem přečetla a mé povídky. Ráda také fotím,takže také nějaké fotky a popřípadě nějaké soutěže. Nejspíš mě najdete i nějakou grafiku a mé kreslené výtvory. Upozorňuji,že vše na tomto blogu je mé tvorby (krom layoutu) a je zakázáno cokoliv kopírovat! Snad vám pomůžu s vybíráním knih a také s různými radami (možná i včetně receptů) které na tomto blogu budou někdy i s video návodem.

Moje podzimní fotky

20. listopadu 2011 v 15:43 | Val |  fotky přírody
Vydala jsem se a zahradu ve snaze zachytit kouzlo podzimní přírody na fotografii. Na foťáku mám sice supermakro, ale některé fotky se mi nezdají až tak ostré. Po focení jsem chtěla jít domů, jenže nastal problém: Můj děda mě zamčel na zahradě! Domů jsem se mohla dostat jedině, když bych splnila bojový úkol: Musela jsem najít klíč od zadních dveří zahrady a obejít dům. Potom se vrátit a znovu zamčít zámek od zadních dveří zahrady- a to bylo to nejhorší. Úplně mi zmrzly prsty. Nečekala jsem,že už je venku taková zima. Ale teď už k těm mým fotkám (vždy, když na to kliknete, musíte chvíli počkat. Ta fotka je dost velká tak se to chvíli načítá) :
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Více v cč→imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Averymoon Averymoon | E-mail | Web | 20. listopadu 2011 v 17:33 | Reagovat

Pěkný! Máš pravdu, moc kvalitní to není. Asi to bude tím, že bylo zamračeno. Třeba můj foťák potřebuje na ostrý fotky pořádný světlo. Ale i když je zamračeno, tak se dá dosáhnout celkem dobrých výsledků, jen se ti nesmí třepat ruce :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama