Vítejte na mém blogu. Najdete zde mé ohodnocení knih,které jsem přečetla a mé povídky. Ráda také fotím,takže také nějaké fotky a popřípadě nějaké soutěže. Nejspíš mě najdete i nějakou grafiku a mé kreslené výtvory. Upozorňuji,že vše na tomto blogu je mé tvorby (krom layoutu) a je zakázáno cokoliv kopírovat! Snad vám pomůžu s vybíráním knih a také s různými radami (možná i včetně receptů) které na tomto blogu budou někdy i s video návodem.

Něco o mně a o blogu

18. listopadu 2011 v 19:02 | Val
Vítám tě na mém blogu. Dlouho jsem přemýšlela, jak by mohl vypadat můj první článek na tomto blogu a došla jsem k názoru, že by bylo asi slušností se představit :

Já:

Moje jméno je Valerie, je mi 13 let a už třetím rokem navštěvuji víceleté gymnázium. Nedávno jsme měli ve škole každý napsat každému jeho vlastnost, která ho vystihuje. V mém seznamu se objevily vlastnosti, jako : hodná, kamarádská, milá, ochotná,chytrá atd. Myslím však, že to nebylo zcela upřímné,protože se mi tam neobjevila žádná špatná vlastnost. Myslím si, že jsem možná trošku náladová a rodiče mi říkají,že jsem drzá. Asi na tom něco bude.

Řekla bych, že než jsem začala navštěvovat gymnázium, byla jsem spíš introvert a jen tak ledakdo se nedostal pod moji tvrdou schránku. Byla jsem i hodně stydlivá, dokonce jsem se bála koupit si časopis v pro mně neznámé trafice. Potom mě přestalo bavit být neustále ta nudná šprtka a chtěla jsem jít na jinou školu, než moji spolužáci (byli jsme malá škola pouze do 5. ročníku) a rozhodla jsem se to zkusit na víceleté gymnázium. Uspěla jsem a dostala jsem se tam,kde ted jsem. Nebudu tady tvrdit, že jsem vyloženě otevřený typ člověka, to bych vám lhala, ale už to není takové, jako předtím.

V seznamu, který jsem zmiňovala předtím, se mi také dvakrát objevilo "výtvarně nadaná". Miluju všechno, co se týče malování a kreslení. Nejraději mám obyčejnou tužku, ale nepohrdnu ani nějakou jinou technikou. Proto jsem se rozhodla jít na ZUŠku, kterou ted navštěvuji prvním rokem jako kroužek. Co se týče zájmů, ráda píšu povídky (především v žánru fantasy), fotím, tvořím grafiku (nejsem v tom kdovíjak dobrá, ale baví mě to) a tancuju. Mojí srdcovou záležitostí jsou hlavně knihy. Patřím k těm lidem, kteří knihu například s 600 stranami , když je zaujme, přečtou za týden. U knihy vydržím sedět klidně celý den (Ne však u té do školy-i když i to je někdy potřeba). Také mám v oblibě seriál The Vampire diaries.

Blog:

Pokud jste četly moje předchozí bláboly v tomto článku, tak už asi tušíte, o čem bude můj blog. Bude plný recenzí knih, fotek, grafiky a možná se tu objeví i nějaké moje kreslené dílo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kim Kim | Web | 5. února 2012 v 11:16 | Reagovat

pěkný blog.

2 Adelaine Pierce Adelaine Pierce | Web | 5. února 2012 v 12:06 | Reagovat

Blog působí příjemně a ty taky, obsah je taky v pohodě. :) Uvidím, jestli se tu objeví něco,co mě zaujme.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama