Vítejte na mém blogu. Najdete zde mé ohodnocení knih,které jsem přečetla a mé povídky. Ráda také fotím,takže také nějaké fotky a popřípadě nějaké soutěže. Nejspíš mě najdete i nějakou grafiku a mé kreslené výtvory. Upozorňuji,že vše na tomto blogu je mé tvorby (krom layoutu) a je zakázáno cokoliv kopírovat! Snad vám pomůžu s vybíráním knih a také s různými radami (možná i včetně receptů) které na tomto blogu budou někdy i s video návodem.

Další směs fotek

11. února 2012 v 13:21 | Val |  ostatní fotky
Tenhle článek se dá zařadit i do fotek přírody i do fotek zvířat, ale i přes to jsem ho zařadila mezi "ostatní fotky" protože se tam objevuje tak nějak všechno. Včera jsem byla s kamarádkou Avery venku. Vzaly jsme foťáky a horlivě fotily vše, co nás napadlo. Fotky sem dávám opět v plné kvalitě, ale myslím, že si je ani nemusíte zvětšovat, protože většina z nich je kvůli přiblížení nekvalitní. Dělám to proto, protože je rychlejší nahrát fotky najednou, než po jedné:

imagebam.comimagebam.com
Tady jsou dvě verze jedné fotky. Jedna je na makro a druhá s efektem.

imagebam.com
Tohle je oko Avery. Je to focené na efekt "záře světel", který se ale moc neprojevil.

imagebam.com
Focení sněhu na ten samý efekt. Jedině tímhle efektem lze zachytit třpyt sněhu. Fotka je trošku málo světlá, ale já fotky neupravuju, dávám se sem tak, jak jsem je vyfotila.

imagebam.comimagebam.comimagebam.com
Když jsme přišly ke studánce u rybníka a chtěly se podívat na zmrzlý "vodopádek", uviděli jsme, že u studánky si plavou kachny. Rychle jsme popadly foťáky a začaly fotit. Kachny ale pořád utíkaly a my je pronásledovaly :D. Nakonec jsme se na ně vykašlaly a šly o kus dál.
imagebam.com
imagebam.com
Když jsme šly lesem proti směru studánky, narazily jsme na tohle-zvířecí lebka. Připadalo nám to morbidní, ale tím spíš jsme si ji fotily z mnoha úhlů. Tady jsou dva z nich.

imagebam.com
Nakonec jsme šly za rybník k tomuto stromu. Je to strom chráněný státem, ale jednou přes noc spadl. Nechtěla bych zrovna tu noc jít kolem. Strom je to obrovský a fotka je jen malou ukázkou.

Docházejí mi rozloučení v cizých jazycích, ale stejně- arrivederci!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama