Vítejte na mém blogu. Najdete zde mé ohodnocení knih,které jsem přečetla a mé povídky. Ráda také fotím,takže také nějaké fotky a popřípadě nějaké soutěže. Nejspíš mě najdete i nějakou grafiku a mé kreslené výtvory. Upozorňuji,že vše na tomto blogu je mé tvorby (krom layoutu) a je zakázáno cokoliv kopírovat! Snad vám pomůžu s vybíráním knih a také s různými radami (možná i včetně receptů) které na tomto blogu budou někdy i s video návodem.

Náš školní masopust

25. února 2012 v 18:53 | Val |  ostatní fotky
Nejsem si teď jistá, jestli to bylo 22.2, nebo 21.2. Každopádně v jeden z těch dní jsme měli ve škole masopust. Příprava masek byla snad nekonečná, tak jsme si krátili s kamarády čas hrou s nafukovacím balonkem.Rozdělili jsme se na dva týmy po dvou hráčích, vzali jsme ramínko na oblečení, tím si rozdělili maličkou hrací plochu a hrálo se. Proplétali jsme se mezi lavicemi a všechno kolem sebe bourali jen proto, aby jsme získali bod.
Když bylo konečně po přípravě šli jsme si všichni ještě poslechnou informace, co že to máme vlastně dělat a vyšlo se do ulic. Nejprve byla na programu nějaká čísla studentů naši školy a poté se šlo dál. Šli s námi i muzikanti a na každě zastávce jsme dostali něco k snědku a tancovali jsme (hrály se dechovky).
I když váš určitě vůbec nezajímá předchozí text, ani fotky, které sem chci dát, stejně jich sem pár dám :D :


imagebam.com

imagebam.com

imagebam.com

imagebam.com

imagebam.com

imagebam.com

imagebam.com

imagebam.com

imagebam.com
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Virginia Virginia | 29. února 2012 v 21:54 | Reagovat

Ahoj, ty jsi znojmačka, že? :-) jsme spolužačky, akorát já mám ten masopust už dva roky za sebou. máš hezký blog, jen bych uvítala další a další recnze (tipů na dobré knihy a filmy není nikdy dost ;)

2 Teresa Teresa | Web | 15. března 2012 v 10:42 | Reagovat

pekné fotky :D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama