Vítejte na mém blogu. Najdete zde mé ohodnocení knih,které jsem přečetla a mé povídky. Ráda také fotím,takže také nějaké fotky a popřípadě nějaké soutěže. Nejspíš mě najdete i nějakou grafiku a mé kreslené výtvory. Upozorňuji,že vše na tomto blogu je mé tvorby (krom layoutu) a je zakázáno cokoliv kopírovat! Snad vám pomůžu s vybíráním knih a také s různými radami (možná i včetně receptů) které na tomto blogu budou někdy i s video návodem.

Nějaké důležité/nedůležité úvahy

17. února 2012 v 12:54 | Val |  Témata týdne
Ahoj, chystám se tu vypsat nějaké úvahy, které jsou pro mě důležité a některé z nich jsou důležité i pro můj blog, i když je na světě teprve chvíli.

Co by se stalo,kdybych se nenaučila číst už ve školce?
Přemýšlela jsem o tom, že by mě mohla škola a povinná četba od čtení odradit a já bych nikdy nevěděla, jak je skvělé. Potom mě ale napadlo, že bych nejspíš byla stejně vášnivá čtenářka, jako teď, protože asi do 3. třídy nám četla místo povinné četby paní učitelka pohádky a místo obsahu jsme si do čtenářského deníku malovali obrázky (které k obsahu mimochodem maluji doteď). Nechápu lidi, kteří nečtou. Teď to nemyslím jako urážku, ale tak, že je opravdu nechápu. Knihkupectví nabízí tolik stravitelných knih a některé dokonce víc, než to. Myslím, že každý by si našel žánr, který ho zajímá a kterým je u mne fantasy a až by se začetl do pro něj skvělé knihy, poznal by nový svět a utekl od problémů.

Co by se stalo,kdybych nepoznala blog.cz?
Na blog.cz píšu už asi od 8let, ale poprvé to byly samé obrázky a kusovky a zkopírované články bez zdroje. Později jsem přišla na to, že by se k nim asi měl dávat zdroj a ještě později jsem přišla na to, že je nelepší, mít na blogu svoji vlastní tvorbu, protože pak je každý blog originální a každný si najde příznivce. Dříve jsem měla blog, který už byl vcelku přijatelný, ale snažila jsem se na něj vytvořit desing. No, ono by to nevylo nic divného, jenže já jsem ten desing neuměla nastavit a všechno na blogu se mi pokazilo. Dala jsem si od blogů delší pauzu a pak jse si založila tento blog a opět si dala pauzu. Ted se blogu snažím věnovat, ale vždycky na to není čas. Snad se to zlepší :). :
Co by se stalo, kdyby se mi nedostal do ruky foťák, který mám teď, nebo alespoň ten, který jsem měla předtím?
Tak asi bych logicky nezačala fotit,že? Taky bych možná nezaložila tento blog a neměla další dva koníčky (blog a focení). Chtěla bych zrdcalovku, samozdřejmě, ale ta je docela nákladná a já, jelikož mi není ani 14, si ji nemůžu dovolit a je mi blbé ji žádat po rodičích. Místo toho mám kompakt, který byl také docela drahý, ale zrdcadlovce se nevyrovná. Až s tímto foťákem jsem začala hodně fotit, protože je jen a jen můj a focení je taky super důvod, proč se jí podívat do přírody.

Napadlo mě ještě víc témat. Například: Co by se stalo,kdybych nezačala kreslit? Ale pak jsem si uvědomila, že nevidím důvod, proč bych neměla začít. Napadlo mě tedy: Co by se stalo,kdybych po rodině nezdědila lásku ke kreslení a maolování? Ale jelikož jste ještě žádné mé dílko neviděli, nemůžu tohle říkat a také už vás nechci otravovat, takže tímto se s vámi loučím :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Iva Iva | Web | 17. února 2012 v 13:38 | Reagovat

Koukala sem i na jiné články, píšeš opravdu hezky :). A fotky děláš úžasné!

2 Val Val | Web | 17. února 2012 v 14:14 | Reagovat

[1]: Díky moc :) Jsem ráda, že se to někomu líbí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama