Vítejte na mém blogu. Najdete zde mé ohodnocení knih,které jsem přečetla a mé povídky. Ráda také fotím,takže také nějaké fotky a popřípadě nějaké soutěže. Nejspíš mě najdete i nějakou grafiku a mé kreslené výtvory. Upozorňuji,že vše na tomto blogu je mé tvorby (krom layoutu) a je zakázáno cokoliv kopírovat! Snad vám pomůžu s vybíráním knih a také s různými radami (možná i včetně receptů) které na tomto blogu budou někdy i s video návodem.

Různé druhy fotek

5. února 2012 v 19:10 | Já a jenom já-Val |  Fotky zvířat
Nevěděla jsem, do jaké rubriky mám tenhle článek zařadit, protože je tam všehochuť fotek a nakonec jsem se rozhodla, že to zařadím do zvířat, protože u toho jedinýho ještě nic nemám. Mimo zvířectva je na fotkách třeba i voodoo figurka (mimochodem,musím se pochlubit-má tvorba :D ), nebo krystalky ledu, ale...uvidítě sami :) . Fotky nejsou zrovna nejkvalitnější,ale což.
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
Tuhle srnečku mají společně ještě s jednou v menší ohrádce. Mají je tam už hodně dlouho a s kamarádkou jsme za nimi chodili už jako malé. Myslím, že jedna se jmenuje Martinka, ale jméno druhé si nepamatuju.

imagebam.com
Cestou necestou, polem nepolem... Tohle je cesta, která vede kolem ohrad pro koně, cesta, na kterou se chodím odreagovat.

imagebam.comimagebam.comimagebam.com
Tady máme zase něco na makro. První a poslední fotka není moc kvalitní. Vždycky buď pohnu foťákem, nebo se pohne focený objekt (např. větrem), ale myslím, že ta prostřední se mi povedla. Jsou tam úplně vidět krystalky ledu.

imagebam.comimagebam.com
Moje zlatá fenka Meggie. Zdá se, že chudinka přes ty chlupy u očí ani nevidí, jak vidíte na první fotce, ale nenechá se ostříhat, ale snad to není tak hrozné. Líbí se mi ta druhá fotka,kde se dívá tak mile, jakoby chtěla potvrdit, že pes je nejlepším přítelem člověka.

imagebam.comimagebam.comimagebam.com
A konečně moje zmiňovaná voodoo figurka. Kdysi jsme jich s kamarádkou dělaly mraky, ale ted už jsem se na to "vybodla". Tahle měla v ruce ještě srdíčku, ale to jsem jí jednou z neznámých důvodů odělala a už není k nalezení. Musím najít drátek a vyrobit jí ho znovu.

imagebam.comimagebam.com
Tohle je dneska na rybníku. Je to tatéž fotka, jenom s odlišným nastavením foťáku.

Snad se vám fotky líbily i přes tu horší kvalitu, ádie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Avery Moon Avery Moon | E-mail | Web | 5. února 2012 v 19:19 | Reagovat

Moc se ti to povedlo :) Ta prostřední fotka u krystalků mi od prvního pohledu přidala jako srdce :) Voodoo panenka je skvělá a ten pohled Meggie...ňuňu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama